Projektdirektør

Carsten Kronborg

Carsten.Kronborg@dnu.rm.dk

Mobil: 2343 6556

 

Kontorchef, Indkøb & Medicoteknik

Lars Hansen

Lahan1@rm.dk

Mobil: 3092 2432

 

Kontorchef

Anders Larsen

Anders.Larsen@dnu.rm.dk

Mobil: 29 43 09 78

 

Projektsekretær

Anja Jørgensen        

Anja.Joergensen@vest.rm.dk

Mobil: 2029 1684

 

Sekretær

Karina Philipp Nielsen

Karina.Nielsen@vest.rm.dk

Mobil: 2928 6905

 

Teknisk koordinator

Jørgen T. Baadsgaard

Joergen.Baadsgaard@vest.rm.dk

Mobil: 2335 6490

 

Projektleder for psykiatrien

Ninna Dahl Laursen

Ninna.Dahl.Laursen@vest.rm.dk

Mobil: 2476 7262

 

Chefkonsulent

Ole Teglgaard

Ole.Teglgaard@vest.rm.dk

Mobil: 2924 3206

 

Byggetekniker

Bjarke Korsgaard Kristensen

Bjarke.Kristensen@vest.rm.dk

Mobil: 2129 8777

 

IT projektleder

Michael Dan Andersen

Michael.Andersen@vest.rm.dk

Mobil: 3069 2026

 

Specialkonsulent

Hans Christian Mikkelsen

hans.christian.mikkelsen@vest.rm.dk

Mobil: 3032 6382

 

Projektleder

Kasper Hammershøj

Kasper.Hammershoj@vest.rm.dk

Mobil: 3071 8143

 

Projektleder

Frederik Hedevang Bubandt

frederik.bubandt@vest.rm.dk

Mobil: 2425 3197

 

Arbejdsmiljøkoordinator

Bente Fjordside

Bente.Fjordside@vest.rm.dk

Mobil: 2222 8935

 

Kommunikationschef

Finn Møller

Finn.Moeller@vest.rm.dk

Mobil: 5125 3537

 

Byggepladsen

 

Projektdirektør

Carsten Kronborg

Carsten.Kronborg@dnu.rm.dk

Mobil: 2343 6556

 

Sekretær / Adm. byggeplads

Karina Philipp Nielsen

Karina.Nielsen@vest.rm.dk

Mobil: 2928 6905

 

Byggeteknisk koordinator

Finn Spicker Brødbæk

Finn.Broedbaek@vest.rm.dk

Mobil: 2037 3350

 

Byggeleder

Frank Juel Clemmensen

Frank.Clemmensen@vest.rm.dk

Mobil: 3066 7452

 

Arbejdsmiljøkonsulent

Tanja Andersen

Tanja.Andersen@vest.rm.dk

Mobil: 2466 1606

 

Bygningsingeniør (Arbejdsmiljø)

Anne Mette Hansen

Annemette.Hansen@stab.rm.dk

Mobil: 2933 5181

 

Konstruktør

Niels Peder Karlsen

np.karlsen@vest.rm.dk

Mobil: 4018 0856

 

Projektleder

Mads Ellegaard Seidler

Mads.Ellegaard@vest.rm.dk

Mobil: 2425 1930

 

Projektleder

Jacob Rennebo Elkjær

J.R.E@rm.dk

Mobil: 3035 5231

 

Projektleder

Kjeld Nørgaard Jacobsen

kjeld.jacobsen@dnu.rm.dk

Mobil: 2133 8830

 

Driftsafdelingen har følgende personer tilknyttet projektet:

 

Sektionsleder

Carsten Søndergård

http://www.vest.rm.dk/afdelinger/driftsafdelingen/afsnit/teknisk-afsnit/medarbejdere/bygningsteam/

 

Maskinmester

Niels Holm Mortensen

http://www.vest.rm.dk/afdelinger/driftsafdelingen/afsnit/teknisk-afsnit/medarbejdere/elektrikerteam/

 

Bygningskonstruktør

Max Martinsen

http://www.vest.rm.dk/afdelinger/driftsafdelingen/afsnit/teknisk-afsnit/medarbejdere/bygningsteam/

  

Patientsikkerhed 

Jeanette Henriksen

 

Hygiejne

Anette Jensen

http://www.vest.rm.dk/afdelinger/staben/kvalitet-og-udvikling/medarbejderoversigt/hygiejnesygeplejerskerne/

 

Flytteproces Chefkonsulent/projektleder

Jacob Pedersen

http://www.vest.rm.dk/afdelinger/staben/strategi-og-plan/flytteorganisation-for-dnv-godstrup/